Kto czyta ma piękne sny- Wojewódzki Międzyprzedszkolny Przegląd Poezji Dziecięcej

Przegląd to jedyne tego typu przedsięwzięcie organizowane w Lublinie dla dzieci w wieku przedszkolnym, corocznie objęte Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Lublin. Przegląd Poezji Dziecięcej to domena aktywności twórczej i recytatorskiej najmłodszych. Celem przeglądu jest rozbudzenie u dzieci zainteresowań poezją oraz rozwijanie umiejętności literackich, a także promowanie artystycznych zdolności dzieci ze szczególnym naciskiem na promocję kultury języka polskiego.

Nasze przedszkole reprezentowała Ola N.recytując wiersz pt.Żaby oraz Igor J. przepięknie deklamując wiersz pt. Kiedy dorosnę. Gratuluję dzieciom i ich rodzicom!