Jezus Miłosierny

Kochane Dzieci bardzo serdecznie witam Was w tygodniu Bożego Miłosierdzia. Tym dzieciom, które przesłały  swoje pięknie wykonane prace kolorowanki Jezusa Miłosiernego  - serdecznie dziękuje i Gratuluję pracy. 

W minioną niedzielę świetowaliśmy Miłosierdzie Boże, z modlitwą Jezu Ufam Tobie. Zapamiętajcie te trzy słowa pięknej modlitwy i często tak mówcie do Jezusa. Obecny  tydzień jest Tygodniem Miłosierdzia. Wypełniamy go uczynkami dobroci - czyli miłosierdzia i to jest zadanie dla każdego z nas. Każdego dnia zróbcie coś dobrego dla każdego domownika. Zaskakujcie siebie nawzajem pomysłami dobroci i  uczynkami pełnymi dobra i miłości.   

Posłuchajcie  na filmiku ewangeliczego opowiadania - katechezy o Jezusie Zmartwychwstałym, Miłosiernym , który  ukazuje sie Uczniom. Razem z Siostrami z filmiku i Rodzicami zaśpiewajcie piosenkę - "Bóg nie umarł - Jezus żyje" i tą piosenke śpiewajcie  dla Jezusa jak najczęściej - cały okres wielkanocny. W dowolnym czasie pokolorujcie kolorowankę  Zmartwychwstałego Jezusa. Poproście Rodziców, by opowiedzieli Wam, co robią żołnierze na tym obrazku.

Serdecznie pozdrawiam i życze błogosławionego - szczęśliwego Tygodnia Miłosierdzia. Szczęść Boże - s.Adamina

link do katechezy:

http://katechezanatana.pl/szkola-maryi-spotkanie-z-aniolem-dobroci/

zadanie: - kiedy czynię dobro?

https://learningapps.org/1505871