Pożegnanie Słoneczek

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice dobrnęliśmy do konca naszej edukacji przedszkolnej....

Chciałybyśmy Państwu bardzo serdecznie podziękować za wzorową wspólpracę, cierpliwość, zrozumenie naszych nauczycielskich fanaberii i ogromne zaangażowanie w pracę ze swoimi dziećmi.  Chcialybyśmy również przeprosić, jeżeli nie zawsze wykazałyśmy się należytą wrażliwością i zrozumeniem. Wychowywać i uczyć  Pańtwa dzieci to wspaniała przygoda i dośwaiczdnie, a współpraca z Państem to niezmienna przyjemność. Na nadchodzące wakacje życzymy spokoju, odpoczynku, relaksu i oczywiście słonecznej pogody:)

Jako, że nie uda nam się spotkać osobiście z dziećmi i Państem oraz zgodnie w wcześniejszymi informacjami skierowanymi do Państwa drogą mailową umieszczamy fragmenty nadesłanych do nas wierszy i piosenek naszych przedszkolaków:) Miałbyć cały filmik, ale nie wszystkim udalo sie nagrać swoje występy.

Pozdrawiamy Nauczycielki z grupy.