SPECJALISTA

Fizjoterapia to dział współczesnej medycyny klinicznej wykorzystujący do leczenia, rehabilitacji i profilaktyki różne formy energii. Wywodzi się z uprawianego od najdawniejszych czasów przyrodolecznictwa i określa te metody, które zostały dowiedzione naukowo i na tej podstawie znacznie rozwinięte. Fizjoterapia może być samodzielną metodą leczenia lub stanowić uzupełnienie farmakoterapii i leczenia operacyjnego oraz podstawę rehabilitacji i profilaktyki. Innymi słowy fizjoterapia oznacza nieswoiste leczenie przy pomocy bodźców, mające na celu przywrócenie stanu równowagi.

Sala rehabilitacyjna w naszym przedszkolu jest bogato wyposażona. Dysponujemy rowerkiem stacjonarnym, bieżnią, piłkami rehabilitacyjnymi o różnej wielkości i wadze, kształtkami, sprzętem Thera-Band. Posiadamy równoważnie duże i małe:), deskorolki, drabinki i wiele innych atrakcji:D W nagrodę za wspaniałą i dzielną prace dzieci mogą bawić się w miękkim i bezpiecznym basenie wypełnionym kolorowymi piłkami!!!

Gdy zapadnie mrok Pani terapeutka czyni cuda!!! Zwierzaki mienią się kolorami w ciemnosciach, wąż ledowy pływa w basenie, a namiot ciemności to nielada gratka tylko dla odważnych!!! Jednak nasz przedszkole odwiedzają same odważne dzieci!!:)

Otwieramy nowy sezon 2016/2017

ZAPRASZAMY!!!