Święto Wszystkich Dzieci

Dziś święto każdego Dziecka! Tęsknicie za swoimi Przyjaciółmi i Kolegami z przedszkola? Niektórzy dzielnie ćwiczą pod okiem swoich Mam w domu. Jestem z Was bardzo DUMNA !!!!

Oto kąpielowa wersja "Przylecjała mucha" w wykonaniu Wojtusia, który ćwiczy nawet w wannie :)

Niezłomny w ćwiczeniach jest również Piotruś, który pod okiem i wsparciem Mamy dzielnie wykonuje najtrudniejsze zadania dla starszaków! Sami zobaczcie:

Do grona wzorowych Przedszkolaków zaliczam również Nikosia i Damianka z grupy Misie. Sami zobaczcie, jak urośli:

Kinga z grupy Wesołe Duszki nie ma czasu na zajęcia stacjonarne, bo ciągle pozostaje w ruchu :) Jazda na rowerze to jest to, co teraz Kinga lubi najbardziej!

Niech Wam się Wszystkim spełnią Marzenia a Uśmiech zawsze Was opromienia :)

Najlepsze życzenia przesyła

Pani Jadzia

P.s Czekam na zdjęcia, krókie filmiki od Wszystkich Dzieci! Gdzie jesteście? :) Pokażcie, jak ćwiczycie i bawicie się!