RUCH TO ZDROWIE!

Fundacja "Ziko dla Zdrowia" powstała w 206 roku. Celem Fundacji jest prowadzenie działań w obszarze promocji i ochrony zdrowia. Realizowane przez nas programy dotyczą edukacji, rzetelnego poradnictwa oraz pomocy osobom w potrzebie. Zachęcam do odwiedzenia zakładki "ZDROWO MALUCHOWO" na stronie fundacji.

ZDROWO MALUCHOWO to cykl edukacyjny Fundacji Ziko dla Zdrowia, przygotowany z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W ramach tej inicjatywy Fundacja opublikowała materiały edukacyjne, dzięki którym przygotowanie i przeprowadzenie wartościowych zabaw z dzieckiem będzie dla każdego rodzica lub opiekuna proste i przyjemne.

Materiały cyklu ZDROWO MALUCHOWO związane są z tematyką zdrowia: właściwym trybem życia, zdrowym odżywianiem, aktywnością fizyczną, czy higieną osobistą. Każda z proponowanych zabaw będzie obejmuje jedno zagadnienie, w ramach którego przygotowane są trzy dokumenty:

• Krótki artykuł dla rodziców lub opiekunów, dotyczący treści zajęć.
  • Propozycja scenariusza zabawy do zapoznania się przez rodzica lub opiekuna.
  • Karta pracy dla dziecka (kolorowanka).

Więcej informacji pod adresem: https://www.zikodlazdrowia.org/nasze-dzialania/zdrowo-maluchowo/