II Paraolimpiada Przedszkolaków w Lublinie

II Paraolimpiada Przedszkolaków w Lublinie 24 kwietnia w Centrum Sportu AKADEMOS w Lublinie przedstawiciele Słoneczek, Duszków i Misiów reprezentowali nasze przedszkole w II Paraolimpiadzie Przedszkolaków. Kibicowały naszej drużynie z trybun „Słoneczka”, które głośnymi okrzykami zagrzewały wszystkich do sportowej walki. Uroczystość rozpoczął uroczysty przemarsz Sportowców. Następnie dzieci brały udział w następujących konkurencjach sportowych: „Rzut do kosza”, „Turlanie piłki w rzędach”, „Hula-hop górą”, „Bieg sztafetowy”, „Mini hokej”, „Bieg z rakietą”, „Wyścig na deskorolce”, „ Przejście przez tunel”, „Mini mecz Bocci”, „Rzut jeżykami do celu”, „Kręgle”. Wszyscy Sportowcy i dopingujący mięli po ukończonych zawodach sprawnościowych możliwość obejrzenia pokazu zajęć edukacyjno sportowych. Uwieńczeniem uroczystości było wręczenie Zawodnikom medali, pucharów oraz dyplomów .