Kochani, dziś okazja rzadka.

Mamy Dzień Babci oraz Dziadka.

Jak wiecie jest ich razem czworo,

co można sprawdzić, gdy się zbiorą.

Wciąż mówią wtedy o tych latach,

gdy jeszcze dzieckiem był mój tata.

A nasza mama bez swych lalek

do łóżka iść nie chciała wcale.

A teraz, jak ten czas wciąż leci!

Cieszą się z dzieci swoich dzieci.

I myślą widząc ich gromadkę,

że miło babcią być i dziadkiem.

Więc dziś spróbujcie zapamiętać.

Czym są dla dziadków ich wnuczęta?

I pięknej szansy nie przegapcie:

kochajcie Dziadków swych i Babcie!!

W dniu 21 i 22 stycznia, jak co roku obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki z grupy „Misie” przygotowały dla swoich ukochanych Babć i Dziadków niespodziankę słowno – muzyczną oraz upominki. Jest nam niezmiernie przykro, że ze względu na obostrzenia sanitarne w tym roku zabrakło wizyty seniorów w naszym przedszkolu. Mamy jednak nadzieję, że chociaż w części wnuczęta sprawiły Państwu radość swoimi występami.

Przedszkolaki zachowały się jak prawdziwi aktorzy na scenie. Były przerwy w stylu Stop klatka!, powtórzenia ujęć, ale to wszystko nic bo efekt jest wspaniały. Film z nagrania występu już jest i poniżej zamieszczamy link. Mamy nadzieję, że będzie się podobał i popłynie niejedna łza wzruszenia!

Z okazji Państwa święta wszystkim Babciom i Dziadkom naszych przedszkolaków, w imieniu własnym oraz całej społeczności przedszkolnej, składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia pozwalającego na aktywne życie i realizację swoich marzeń i pasji, wszelkiej pomyślności, optymizmu życiowego oraz niespotykanego szczęścia, które mogą dać tylko wnuczęta. Niech omijają Państwa troski i smutki dnia codziennego, a jesień życia będzie najlepszym czasem do spełnienia rzeczy dotąd niespełnionych. 100lat i wszystkiego dobrego! Miłego oglądania i niezapomnianych wrażeń życzymy )

Link do występu: https://youtu.be/dMNZ5dciNVw