Witaj Wiosenko

Dzień Dobry.
W związku z zaistaniałą sytuacją panującą w szkolnictwie i naszym kraju obecnie nasza praca jest zdalna. Przesyłamy link  www.mac.pl./flipbooki, pod którym znajdziecie Państwo elektroniczną wersję książek i ćwiczeń - Nasza seria to NOWE PRZYGODY OLKA I ADY BB+ (teraz pracujemy na KARTACH PRACY cz.3, a LITERY i LICZBY cz.2, kolor serii fioletowy). Pozwoli to na zapoznanie się z zaplanowaną tematyką  i realizacją podstawy programowej, również materiał ten może posłużyć Państwu do pracy z dziećmi w domu. Bardzo prosimy, aby zaproponowane Państwu karty pracy i ćwiczenia potraktować jedynie jako wskazówki do pracy i zabawy z dzieckiem. Pamiętajmy, iż to jedynie plan od którego zawsze mogą być odstępstwa. Prosimy też, aby te propozycje nie stanowiły sztywnych ram i były wybierane według zainteresowań, indywidualnych możliwości, predyzpozycji i chęci wspłópracy dziecka.jednego dnia np. 2-3 str. z kart pracy, a następnego 1str, jesli zauważymy znużenie, zmęczenie i brak chęci do pracy to trzeciego dnia możemy nie robić żadnej. W razie problemów z drukiem prosimy o kontakt.

Życzymy zdrowia i wszystkiego dobrego.

Każdego dnia na tej stronie będziemy podawały propozycje nr stron kart pracy, które można wykonać z dzieckiem. Nie zapominajmy również o zabawie i odpoczynku.