"RETRO-BAJKI" - spotkanie trzecie.

Dzisiaj znowu bardzo wiele się działo:

- Na początku, oczywiście po wypowiedzianym przez nas magicznym zaklęciu, na sali kinowej zgasło światło i rozpoczął się seans filmowy. Tym razem nie był to ani Reksio, ani Bolek i Lolek. Dzisiejsza bajka nosiła tytuł "Miś Kudłatek. Podniebna podróż". 

- Następnie udaliśmy się do Laboratorium Dźwięku. To bardzo niezwykłe miejsce. Tam pan realizator dźwięku objaśnił nam, do czego służą poszczególne przyciski, jak zmienia się obraz na komputerze, gdy mówimy coraz głośniej, zademonstrował różne efekty dźwiękowe.

- Kolejnym etapem dzisiejszych warsztatów było... nagranie w profesjonalnym studiu nagrań naszej piosenki dla Świętego Mikołaja! Pan realizator dźwięku wiedział jaki podkład muzyczny puścić, bo nasza pani wcześnie mu go przesłała. Wyszło bardzo pięknie, Mikołaj na pewno wszystko słyszał i bardzo się ucieszył.

- Ostatnim elementem dzisiejszych przygód były warsztaty plastyczne. Rysowaliśmy nasze mikołajowo-prezentowe marzenia i oczywiście na koniec o nich opowiadaliśmy. Oby się spełniły...