LICEALIŚCI PRZEDSZKOLAKOM

Dnia 19.11.2014. odbyły się - z inicjatywy i z udziałem uczniów IX LO im. Mikołaja Kopernika w Lublinie – wesołe zabawy integracyjno-sprawnościowe przedszkolaków z grupy „Wesołe Duszki” z licealistami, w ramach projektu „Lublin w sieci życzliwości” organizowanego przez Fundację KReAdukacja, z honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin .

„Lublin w sieci życzliwości to cykliczny projekt, którego celem jest promocja życzliwości jako wartości społecznej, pozwalającej na integrację środowiska lokalnego i aktywizację obywatelską”.

LICEALISTOM DZIĘKUJEMY ZA SUPER ZABAWĘ!!!

21 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Życzliwości i wtedy będzie miał miejsce punkt kulminacyjny kampanii – mieszkańcy Lublina utworzą żywy „Krąg Życzliwościna Placu Litewskim o godz. 13.00. Zapraszamy!