Zabawa Andrzejkowa

Andrzejki to stara tradycja ludowa przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Według dawnych wierzeń ten dzień miał magiczną moc, gdyż uchylał wrota do nieznanej przyszłości.

W naszym przedszkolu jak co roku, biletem wstepu są grosiki lub słodkości dla potrzebujacych dzieci

- akcje charytatywne GÓRA GROSZA POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

W zaczarowany świat magii i wróżb przeniosły się dzieci w piątek 29 listopada  Na uroczystości pojawili się Andrzejkowe Wróżki, które przy pomocy rekwizytów przepowiadały dzieciom  m.in. jaki zawód będą wykonywać, gdzie udadzą się w podróż, czy też czego powinny się wystrzegać. Nie zabrakło ustawiania bucików i tradycyjnego lania wosku. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy przy piosenkach z repertuaru dziecięcego. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom zarówno dziecio jak i dorosłym wielu niezwykłych przeżyć i emocji.