Walentynki z kolegami i koleżankami przedszkola Montessori

Wszystkie dzieci na całym świecie śpiewają wesołe piosenki i byle kamyk, i byle szkiełko biorą jak skarb do ręki. Podobno dzieci na całym świecie bywają niegrzeczne czasem, lecz to nie u nas, nie w naszym mieście - to gdzieś za górą, to gzieś za lasem. 14 LUTEGO PIĄTKU WALENTYNKOWEGO GRUPA WESOŁYCH DUSZKÓW POSZŁA Z WIZYTĄ DO GRUPY M4 NA ZAJĘCIA Z WYKORZYSTANIEM POMOCY MONTESSORIAŃSKICH :) cała grupa uważnie śledziła wydarzenia, które powstawały na dywaniku z brązowych klocków i różowej wieży. Zajecia prowadziła znana nam już P.Beatka:). Najpierw dzieci z zaprzyjaźnionej grupy demonstrowały etapy zabawy a później Duszki ochoczo i w pełnym skupieniu przystępowały do zabawy. Po tych zajęciach klocki już nam nie obce tak te brązowe jak i różowe. Wiemy już, z których wyższa będzie wieża :). Na koniec spotkania otrzymaliśmy walentynkowe serduszka :), słokie ciasteczka :)