JASEŁKA 2014

Dzieci z grupy Wesołe Duszki dziarsko uczyły się ról na przedstawienie i w ostatnim dniu bardzo ładnie czekały przygotowane w strojach na występ . I tak dnia 10 stycznia 2014roku w przedszkolu zostały przedstawione JASEŁKA, w których wzięły udział postacie z kilku bajek jednak główna rola przypadła Jezusowi przemieniającemu serca. Wystąpiła Królewna Śnieżka z Krasnoludkami Kopciuszek wraz z Mocochą i Siostrami następnie i Zła Królowa, Czerwony Kapturek z Babcią i Wilkiem opatrzone wszystko piękną mową Narratorów i Aniołów oraz śpiewem kolegów i koleżanek z innych grup przedszkolnych.... za kolędy serdecznie dziękujemy :). Dla tych, co żyli dawniej,co będą w przyszłości, byśmy w każdym dostrzegali brata , Odwieczny Bóg w Dziecięciu zesłał znak miłości, przemieniając oblicze człowieka i świata- ks.O.Czarnowski.

Dzieci z grupy Wesołe Duszki dziarsko uczyły się ról na przedstawienie i w ostatnim dniu bardzo ładnie czekały przygotowane w strojach na występ . I tak dnia 10 stycznia 2014roku w przedszkolu zostały przedstawione JASEŁKA, w których wzięły udział postacie z kilku bajek jednak główna rola przypadła Jezusowi przemieniającemu serca. Wystąpiła Królewna Śnieżka z Krasnoludkami Kopciuszek wraz z Mocochą i Siostrami następnie  i Zła Królowa, Czerwony Kapturek z Babcią i Wilkiem opatrzone wszystko piękną mową Narratorów i Aniołów oraz śpiewem kolegów i koleżanek z innych grup przedszkolnych.... za kolędy serdecznie dziękujemy :).