UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

13 listopada w naszym przedszkolu Odbyło się uroczyste podsumowanie tygodnia poświęconego Polsce i obchodom święta Niepodległości. O godzinie 9.30 w sali Biedronek rozpoczęła się część artystyczna w wykonaniu dzieci z grupy Słoneczka. Cała oprawa i wykonanie tak pięknych utworów przez dzieci, zasługuje na duże uznanie zarówno dla nauczycieli i rodziców jak i dla wspaniałych artystów.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wykonali wspaniałe prace, które możemy zobaczyć w naszej szatni. Wyobraźnia plastyczna i artystyczna zasługuje na uznanie.

Pani Beatka bardzo serdecznie powitała gości i zaprosiła na występ swoich wspaniałych aktorów