przedszkole integracyjne

NASZE ŚWIĘTO czyli Dzień Dziecka to nie tylko zabawa. Nasze Panie zadbały o to, aby przy tej okazji każdy mogł się czegoś nauczyć. Spotkania z bajkami i słodkie nagrody za udział w konkursach - to początek dobrej zabawy. Największą niespodzianką było dla dzieci zaproszenie uczniów ze szkoły dla ratowników medycznych. To dopiero frajda! Już wiemy jak pomagać innym w razie skaleczonego palca, czy złamanego paznokcia. Wiemy, że aluminiowa folia nie służy tylko do pieczenia ciasta ale i ogrzewa ciało człowieka. No a w czasie upałów trzeba nie tylko dużo pić (najlepiej wodę a nie słodkie napoje) i nosić nakrycie na głowę. Hej dziewczyny ogłaszam nową modę na lato KAŻDA Z NAS MA MIEĆ KAPELUSZ LUB CZAPKĘ!

Na koniec przyjechała "prawdzista kaletka". Miała "sydnał" i "noszki"(takie do noszenia chorych). Nie był chyba przedszkolaka, który by nie wsiadł do karetki i usłyszał sygnałów dźwiękowych.

A na koniec w fachowo już zabandażowanych głowach, palcach, rękach i nawet nogach tańczyliśmy do wspaniałych przebojów, starych i nowych.

To dopiero początek obchodów. Ciąg dalszy już w poniedziałek