MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

31 marzec - w naszym przedszkolu odbył się MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI pt. „Strofy Lubelskich Poetów” zorganizowany przez nauczycielki z grupy Słoneczka.

Spotkanie rozpoczęło się wspaniałą adaptacją legendy związanej z naszym miastem pt. „Sen Leszka Czarnego” w wykonaniu dzieci z grupy organizującej imprezę.

W przeglądzie brały udział dzieci ze wszystkich grup wiekowych z naszego przedszkola oraz zaproszeni przedstawiciele z kilku przedszkoli z Lublina. Wszyscy „aktorzy” otrzymali zasłużone brawa i ciekawe upominki.

Na zakończenie ogłoszono wyniki konkursu plastycznego – prace w wykonaniu rodziców i dzieci, które będziemy mogli podziwiać w Bibliotece osiedlowej, do której serdeczne zapraszamy.